Benchmade 581BK-04 Barrage - Redstone Richlite
$565.00
Military, Tactical, Work & Outdoor
| Knife Edge: | Plain Edge |
|---|---|
| Steel: | CPM-S30V |
| Blade Length: | 3.6 inch |
| Handle Length: | 4.8" |
| Hand Use: | Everyday Carry |
| Blade Style: | Drop Point |
| Blade Finish: | Black |
| Blade Thickness: | 0.121" |
| Shears Type: | Folding |
| Knife Clip: | Tip-Up |
Be the first to review this item.